Jazzabels Island

Razonoda i razmena misljenja i iskustava.

PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Da li volite da citate...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
CHILIKA
Admin

Broj poruka : 42
Datum upisa : 01.02.2009
Godina : 50

PočaljiNaslov: Da li volite da citate...   Pon Feb 09, 2009 12:00 am

Da li je knjiga Vas najbolji drug?Koji je zanr koji Vas najvise zanima?Da li postoji pisac koga bi posebno izdvojili...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://jazz.forumotion.net
CHILIKA
Admin

Broj poruka : 42
Datum upisa : 01.02.2009
Godina : 50

PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   Pon Feb 09, 2009 12:19 am

Zahvaljujuci Branku Copicu,zavoleh,knjigu...prvo sto bejah procitala bilo je 'Dozivljaji macka Tose' i 'Basta slezove boje'...potom,su se redjale knjige i knjige...moj drug kada zelim pobeci iz ovog,realnog,sveta...tada mogu biti posmatrac dogadjaja,bez straha,da mi se nesto lose moze desiti...bila sam mlada kada sam procitala E.M.Remarka i njegove knjige 'Nebo nema miljenike' i 'Vreme zivota i vreme smrti'...po ko zna koji put sam citala 'Povratak' jer je tema aktuelna i sada,nakon,toliko godina...M.Bulgakov i 'Majstor i Margarita' su me ostavili bez daha...I.Stoun i 'Zudnja za zivotom',biografska knjiga o zivotu Vinsenta Van Gogha je na mene ostavila,veoma,snazan utisak....Andric je neko koga ne zelim zaobici...uvek mi daje snagu da izadjem iz,nekih,problema svojim 'Znakovima pored puta'...izvolite pisite sada malo Vi...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://jazz.forumotion.net
Golubica
moderator

Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.02.2009
Godina : 49

PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   Pon Feb 09, 2009 9:26 pm

Volim da citam i knjiga je moj najdrazi drug!Knjiga koja je ostavila najsnazniji utisak na mene je:"Zudnja za zivotom",koju je napisao Irving Stoun. study
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li volite da citate...   

Nazad na vrh Ići dole

Da li volite da citate...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jazzabels Island :: Teme :: Tri palme na ostrvu srece :: KNJIGE-
Skoči na: